Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Bilecik Devlet hastanesi

Uzay Terapi Sistemi Bilecik Devlet Hastanesin de

Uzay terapi sistemi ülkemizin her köşesinde hastanesinde ve özel eğitim merkezinde hizmete girmeye devam ediyor. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Bilecik Devlet hastanesinde kurulumu başarı ile yapılarak hizmete girdi. İnşaatı yeni tamamlanan ve hizmet vermeye başlayan Bilecik Devlet hastanesinde uzay terapi sisteminin kurulumunu başarı ile gerçekleştirdik.

Eğitime başarılı ve genç meslektaşlarım Fzt. Ahu Zileli, Fzt.Gülfidan Tokgöz, Fzt. Bilal Ardıç, Fzt. Reyhan Bulut, Fzt. İrem Keser, Fzt. Ferda Durgut, Fzt. Ayşen Balcıile harika bir uzay terapi sistemi teorik ve pratik eğitim gerçekleştirdik. Eğitim sonunda sertifikaları ve eğitim videoları paylaşıldı. Genç meslektaşlarımın gözlerinde muhteşem bir hizmet enerjisi parlıyor.

Eğitimizi ziyaret eden Değerli Başhekim Sayın Dr. Hüseyin Üçkardeş’e ve eğitim boyunca nazik tutumu ve hizmet eden lider profili ile Sevgili Fzt. Ahu Zileli ’ye kuruluma katkı veren Elsa Ortopedi ve Rehabilitasyon Limited Şirketi Yetkilisi Ramazan Yaraneri’ye sonsuz teşekkürler. Uzay terapi sistemi

Bilecik’teki halkımıza hayırlı olsun.

 

       Kurucu ve Eğitimci
     Abdülkerim Değirmenci
   Fizyoterapist - EFT Terapisti
   Epigenetik Sağlıklı Yaşam Koçu
     Tel: 0 541 541 2639


Facebook : https://www.facebook.com/uzayterapisiturkiye/
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCbRKFw3IYvSqbEH1ZXeCD2w

 

Yetkili

Telefon / Faks
90 228 202 3356 /

Şehir
BİLECİK

İlçe
BİLECİK MERKEZ

Adres
Pelitözü Mevkii Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:25/A Pk:11040

Web Sitesi
https://bilecikdh.saglik.gov.tr/


Bu Kuruma Ulaşın