Uzay Terapi Sistemi Uygulama Kitabı

Sevgili Meslektaşlarım,
Uzun yıllardır mesleğimize onurla hizmet etmekteyim. Tüm fizyoterapistlerin seçilmiş ve seçkin şifacılar olduğuna tüm kalbimle inanırım. Otuz yıldır bu bilinç ve farkındalıkla özel çocuklarımızın rehabilitasyon süreçlerine katkıda bulunmaktayım.

Yaklaşık onbeş yıldır uzay terapi sistemleri üzerine hastanelere ve özel eğitim kurumlarına kurulumlar gerçekleştiriyor ve eğitimler vermekteyim.

Bu çalışmalarımızı akademik ve bilimsel bir alt yapı ile sizlere bir kitap olarak aktarıyorum. Dünya da bir ilk olacak " Uzay Terapi Sistemi Uygulama Kitabı " zengin içeriği ve pratik uygulama çeşitliliği ile sizlerin mesleki yetkinliğinize sunulacaktır. Dünya’daki akademik makalelerin ışığında bir çok farklı uygulamanın sağaltımında yazılımını gerçekleştirmekteyim.

Daha önce birkaç defa düzeltmeler için ertelenen baskısı 30 Eylül 2020 de gerçekleştirilecektir.

" Uzay Terapi Sistemi Uygulama Kitabı " tarihçesi, ekipmanları, uygulama özellikleri, kullanım alanları, desteklediği disiplinler, rehabilitasyondaki rolü, nörolojik, ortopedik ve fiziksel engelli çocuklar, gençler ve yetişkinlerde kullanım tekniklerini görsel olarak anlatımlı içeriğe sahip olacaktır. 30 Eylül 2020 " Uzay Terapi Sistemi Uygulama Kitabı " ile görüşmek üzere…. 

 

                Kurucu ve Eğitimci                   

 

              Abdülkerim Değirmenci
             Fizyoterapist - EFT Terapisti
                Sağlıklı Yaşam Koçu  

Tel: 0 541 541 2639
Mail: degirmenci.ak@gmail.com   

 

Web                : https://www.uzayterapi.com.tr
Facebook         : uzayterapisiturkiye
Youtube           : Abdülkerim Değirmenci Kanal
İnstagram        : https://www.instagram.com/uzayterapi/